Teknoloji

Sızan Galaxy S23 basın görselleri, telefonun tasarımını tamamen gözler önüne seriyor

Galaxy S23 maketleri internete sızdıSadece birkaç saat sonra, Samsung’un temel Galaxy S23 için resmi pazarlama görüntüleri de ortaya çıktı.

Bu görseller telefonu neredeyse her açıdan görmemizi sağlıyor. Farklı yerleştirilmiş diğer arka kamera sensörlerinin kasadan ne kadar çıkıntı yapacağını da anlayabiliyoruz. Neyse ki Samsung, çıkıntıyı olabildiğince küçük tutmayı başarmış gibi görünüyor ancak kameraların yine de telefon masaya yerleştirilip kaldırılmadan kullanıldığında cihazın sallanmasına neden olma ihtimali yüksek.

Beklediğiniz gibi, temel Galaxy S23 düz bir ön kısma ve yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Görsellerle birlikte ortaya çıkan bir diğer detay ise telefonun dünya çapında Botanical Green, Cotton Flower, Misty Lilac ve Phantom Black olmak üzere dört renkte satışa sunulacak olması.

Samsung’un internet sitesinden sipariş verenler için birkaç özel renk daha (açık yeşil, açık mavi ve açık kırmızı gibi) olacak ancak Samsung’un çeşitli pazarlarda hangi seçenekleri sunacağı şu an net değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu